SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: edit
ru: изменить

en: Path
ru: Путь

en: Display
ru: Отображение

en: Are you sure you want to delete %title?
ru: Вы действительно хотите удалить %title?

en: Add view
ru: Добавить представление

en: By
ru: Автор:

en: Edit view
ru: Редактировать представление

en: All posts
ru: Все публикации

en: Oldest first
ru: Старые сначала

en: Newest first
ru: Новые сначала

en: Delete view
ru: Удалить представление
