SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: edit
sk: upraviť

en: Path
sk: Cesta

en: Display
sk: Zobraziť

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: Add view
sk: Pridať zobrazenie

en: Edit view
sk: Upraviť pohľad

en: All posts
sk: Všetky príspevky

en: Delete view
sk: Vymazať pohľad
