SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: edit
sl: uredi

en: Path
sl: Pot

en: Display
sl: Prikaz

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: Edit view
sl: Uredi pogled
