SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: edit
sv: redigera

en: Path
sv: Sökväg

en: Display
sv: Visa

en: Are you sure you want to delete %title?
sv: Är du säker på att du vill radera %title?

en: Add view
sv: Lägg till vy

en: By
sv: Av

en: Edit view
sv: Redigera vy

en: Oldest first
sv: Äldsta först

en: Newest first
sv: Nyaste först

en: Delete view
sv: Ta bort vy
