SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: edit
th: แก้ไข

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Display
th: แสดงผล

en: Are you sure you want to delete %title?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบ %title?

en: Edit view
th: แก้ไขมุมมอง

en: Oldest first
th: ที่เก่าแก่ที่สุดก่อน

en: Newest first
th: ใหม่ล่าสุดก่อน

en: Delete view
th: ลบมุมมอง
