SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: edit
tr: düzenle

en: Path
tr: Yol

en: Display
tr: Gösterim

en: Are you sure you want to delete %title?
tr: %title düğümünü silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Add view
tr: Görünüm ekle

en: By
tr: Yazar:

en: Edit view
tr: Görünümü düzenle

en: All posts
tr: Tüm gönderiler

en: Oldest first
tr: En önce en eskisi

en: Newest first
tr: Önce en yeniler

en: Delete view
tr: Görünümü sil
