SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Display
ug: كۆرسىتىش
