SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: edit
uk: редагувати

en: Path
uk: Шлях

en: Display
uk: Показ

en: Are you sure you want to delete %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %title?

en: Add view
uk: Додати вид

en: By
uk: від

en: Edit view
uk: Редагувати вид

en: All posts
uk: Усі дописи

en: Oldest first
uk: Старіші спочатку

en: Newest first
uk: Найновіші спочатку

en: Sorted
uk: Сортований

en: Delete view
uk: Видалити вид
