SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: edit
vi: sửa

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Display
vi: Hiển thị

en: Are you sure you want to delete %title?
vi: Bạn có chắc chắn muốn xóa %title?

en: By
vi: Bởi

en: Edit view
vi: Sửa view

en: All posts
vi: Tất cả các bài gửi

en: Oldest first
vi: Từ cũ đến mới

en: Newest first
vi: Từ mới đến cũ

en: Delete view
vi: Xóa view
