SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: edit
ar: تحرير

en: Path
ar: المسار

en: Display
ar: العرض

en: Are you sure you want to delete %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف %title؟

en: Add view
ar: إضافة عرض

en: By
ar: بواسطة

en: Edit view
ar: تحرير الرؤية

en: Oldest first
ar: الأقدم أولاً
