SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: edit
be: рэдагаваць

en: Path
be: Сцежка

en: Display
be: Паказ

en: Are you sure you want to delete %title?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць %title?

en: Edit view
be: Рэдактыраваць выгляд
