SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: edit
ca: edita

en: Path
ca: Camí

en: Display
ca: Visualització

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: Add view
ca: Afegeix vista

en: By
ca: Per

en: Edit view
ca: Edita la vista

en: Oldest first
ca: Els més antics primer

en: Newest first
ca: Els més nous primer

en: Delete view
ca: Elimina vistes
