SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: edit
cy: golygu

en: Path
cy: Llwybr

en: Display
cy: Dangos

en: Are you sure you want to delete %title?
cy: A ydych yn sicr eich bod eisiau dileu %title?

en: Delete view
cy: Dileu gwelediad
