SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: edit
el: επεξεργασία

en: Path
el: Διαδρομή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Are you sure you want to delete %title?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το %title;

en: By
el: Από

en: Edit view
el: Επεξεργασία view

en: Oldest first
el: Τα παλαιότερα πρώτα

en: Newest first
el: Τα νεότερα πρώτα

en: Delete view
el: Διαγραφή view
