SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: edit
et: muuda

en: Path
et: Tee

en: Display
et: Kuva

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: Add view
et: Lisa vaade

en: Edit view
et: Muuda vaadet

en: Oldest first
et: Vanemad esimesena

en: Newest first
et: Uuemad enne

en: Delete view
et: Kustuta vaade
