SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: edit
eu: editatu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Display
eu: Bistaratu

en: Are you sure you want to delete %title?
eu: %title ezabatzera zoaz. Ziur al zaude?

en: Edit view
eu: Bista editatu

en: Delete view
eu: Bista ezabatu
