SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: edit
fa: ویرایش

en: Path
fa: مسیر

en: Display
fa: نمایش

en: Are you sure you want to delete %title?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید %title را حذف کنید؟

en: Add view
fa: افزودن نما

en: Edit view
fa: ویرایش نما

en: Oldest first
fa: قدیمی‌ترین ابتدا

en: Delete view
fa: حذف نما
