SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: edit
gl: editar

en: Path
gl: Ruta

en: Display
gl: Visualización

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: Add view
gl: Engadir vista

en: By
gl: Por

en: Edit view
gl: Editar vista

en: Oldest first
gl: O máis antigo primeiro

en: Newest first
gl: O máis recente primeiro

en: Delete view
gl: Borrar vista
