SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: edit
hr: uredi

en: Path
hr: Putanja

en: Display
hr: Prikaz

en: Are you sure you want to delete %title?
hr: Želite li zbilja ukloniti %title?

en: By
hr: Od

en: Edit view
hr: Uredi pogled

en: Delete view
hr: Izbriši view
