SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: edit
hu: szerkesztés

en: Path
hu: Útvonal

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Are you sure you want to delete %title?
hu: „%title” biztosan törölhető?

en: Add view
hu: Nézet hozzáadása

en: By
hu: Beküldő:

en: Edit view
hu: Nézet szerkesztése

en: All posts
hu: Minden bejegyzés

en: Oldest first
hu: Régebbiek előre

en: Newest first
hu: Legújabb elöl

en: Delete view
hu: Nézet törlése
