SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: edit
is: breyta

en: Path
is: Slóð

en: Display
is: Sýna

en: Are you sure you want to delete %title?
is: Ertu viss um að þú viljir eyða %title?
