SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: edit
ja: 編集

en: Path
ja: パス

en: Display
ja: 表示

en: Are you sure you want to delete %title?
ja: 本当に、%title を削除してもよろしいですか？

en: Add view
ja: ビューを追加

en: Edit view
ja: ビューを編集

en: Oldest first
ja: 古い順

en: Newest first
ja: 新しい順

en: Delete view
ja: ビューを削除
