SimpleViews (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: edit
pl: edytuj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Are you sure you want to delete %title?
pl: Czy na pewno usunąć %title?

en: Add view
pl: Dodaj widok

en: By
pl: Przez

en: Edit view
pl: Edytuj widok

en: All posts
pl: Wszystkie wpisy

en: Oldest first
pl: Najstarsze pierwsze

en: Newest first
pl: Najnowsze pierwsze

en: Delete view
pl: Usuń widok

en: The human-readable description of the {simpleviews} item.
pl: Przyjazny dla użytkownika opis elementu {simplenews}.
