Simple Views Field (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: more
am: ተጨማሪ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Sort by
am: ደርድር
