Simple Views Field (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Title
ca: Títol

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Display
ca: Visualització

en: term
ca: terme

en: All
ca: Tot

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Term
ca: Terme

en: Sort order
ca: Ordre de classificació

en: group
ca: grup

en: Table
ca: Taula

en: Filters
ca: Filtres

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Sort criteria
ca: Criteris d'ordenació

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Apply
ca: Aplica

en: Sort
ca: Ordenació

en: Use pager
ca: Usa paginador

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -
