Simple Views Field (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: more
cs: více

en: Display
cs: Zobrazit

en: term
cs: podmínka

en: All
cs: Vše

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Term
cs: Termín

en: Sort order
cs: Pořadí

en: Desc
cs: Sestupně

en: group
cs: skupina

en: Table
cs: Tabulka

en: Filters
cs: Filtry

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Teasers
cs: Upoutávky

en: Sort criteria
cs: Kritéria řazení

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Apply
cs: Použít

en: Sort
cs: Řazení

en: Use pager
cs: Použít stránkování

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
