Simple Views Field (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Title
da: Titel

en: more
da: mere

en: Reset
da: Gendan

en: All
da: Alle

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Sort order
da: Sorteringsrækkefølge

en: Desc
da: Faldende

en: group
da: gruppe

en: Table
da: Tabel

en: Filters
da: Filtre

en: Defaults
da: Standarder

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Teasers
da: Smagsprøver

en: Sort criteria
da: Sorteringskriterier

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Apply
da: Udfør

en: Sort
da: Sortér

en: Use pager
da: Brug pager

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
