Simple Views Field (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Title
fr: Titre

en: more
fr: plus

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Display
fr: Affichage

en: term
fr: terme

en: All
fr: Tout

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Term
fr: Terme

en: Sort order
fr: Ordre de tri

en: group
fr: groupe

en: Table
fr: Tableau

en: Filters
fr: Filtres

en: Defaults
fr: Paramètres par défaut

en: Sort by
fr: Trier par

en: Teasers
fr: Accroches

en: Sort criteria
fr: Critères de tri

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: Apply
fr: Appliquer

en: Sort
fr: Trier

en: Use pager
fr: Utiliser la pagination

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Exposed filters
fr: Filtres exposés
