Simple Views Field (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Title
hu: Cím

en: more
hu: tovább

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Display
hu: Megjelenítés

en: term
hu: kifejezés

en: All
hu: Mind

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Term
hu: Kifejezés

en: Sort order
hu: Rendezési sorrend

en: Desc
hu: Csökk

en: group
hu: csoport

en: Table
hu: Táblázat

en: Filters
hu: Szűrők

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Teasers
hu: Bevezetők

en: Sort criteria
hu: Rendezési szempont

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Sort
hu: Sorbarendezés

en: Use pager
hu: Lapozó használata

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ
