Simple Views Field (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: more
jv: pepaké

en: Reset
jv: Baléknā

en: Display
jv: Tampilan

en: All
jv: Kabèh

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Sort order
jv: Prentah urutan

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Table
jv: Tabel

en: Sort
jv: Urutna

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
