Simple Views Field (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: more
ka: მეტი

en: Display
ka: ჩვენება

en: All
ka: ყველა

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Table
ka: ცხრილი

en: Filters
ka: ფილტრები

en: - All -
ka: - ყველა -
