Simple Views Field (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Reset
kk: Ысыру

en: All
kk: Барлық

en: Table
kk: Кесте

en: Filters
kk: Фильтерлері
