Simple Views Field (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: term
km: ពាក្យ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Table
km: តារាង

en: Filters
km: តម្រង
