Simple Views Field (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Term
kn: ಅವಧಿ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Sort
kn: ವಿಂಗಡಿಸು
