Simple Views Field (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: more
nn: meir

en: Reset
nn: Sett til standard

en: All
nn: Alle

en: group
nn: gruppe

en: Table
nn: Tabell

en: Filters
nn: Filter

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
