Simple Views Field (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Title
sk: Názov

en: more
sk: viac

en: Display
sk: Zobraziť

en: term
sk: termín

en: All
sk: Všetky

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Term
sk: Termín

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: Desc
sk: Zostupne

en: group
sk: skupina

en: Table
sk: Tabuľka

en: Filters
sk: Filtre

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Teasers
sk: Upútavky

en: Sort criteria
sk: Kritéria zoradenia

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Apply
sk: Použiť

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Use pager
sk: Použiť stránkovanie

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
