Simple Views Field (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: more
tr: daha fazla

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Display
tr: Gösterim

en: term
tr: terim

en: All
tr: Tümü

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Term
tr: Terim

en: Sort order
tr: Sıralama sırası

en: Desc
tr: Azalan

en: group
tr: grup

en: Table
tr: Tablo

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Defaults
tr: Varsayılanlar

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Sort criteria
tr: Sıralama ölçütü

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Apply
tr: Uygula

en: Sort
tr: Sırala

en: Use pager
tr: Sayfalayıcı kullan

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan
