Simple Views Field (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: All
ug: ھەممە

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
