Simple Views Field (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: more
uk: ще

en: Reset
uk: Скинути

en: Display
uk: Показ

en: term
uk: термін

en: All
uk: Все

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Term
uk: Термін

en: Sort order
uk: Впорядкування

en: Desc
uk: Спад

en: group
uk: група

en: Table
uk: Таблиця

en: Filters
uk: Фільтри

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Teasers
uk: Анонси

en: Sort criteria
uk: Критерії впорядкування

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Apply
uk: Застосувати

en: Sort
uk: Впорядкувати

en: Use pager
uk: Використовувати сторінковий навіґатор

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Exposed filters
uk: Розкриті фільтри

en: Asc
uk: Зрост

en: in
uk: у
