Simple Views Field (7.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: more
af: meer

en: Reset
af: Herstel

en: All
af: Alle

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Table
af: Tabel

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
