Simple Views Field (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: more
ast: más

en: Reset
ast: Reafitar

en: Display
ast: Pantalla

en: All
ast: Too

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Table
ast: Tabla

en: Filters
ast: Filtros
