Simple Views Field (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: more
el: περισσότερα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Titles
el: Τίτλοι

en: term
el: όρος

en: All
el: Όλες

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Term
el: Όρος

en: Sort order
el: Σειρά ταξινόμησης

en: Desc
el: Φθί

en: Table
el: Πίνακας

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: in
el: σε

en: Sort criteria
el: Κριτήρια ταξινόμησης

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Use pager
el: Χρήση σελιδομετρητή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
