Simple Views Field (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: more
fi: lisää

en: Reset
fi: Palauta

en: Display
fi: Näyttö

en: Titles
fi: Otsikot

en: term
fi: termi

en: All
fi: Kaikki

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Term
fi: Termi

en: Sort order
fi: Lajittelujärjestys

en: group
fi: ryhmä

en: Table
fi: Taulukko

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: in
fi: sisällä

en: Sort criteria
fi: Lajittelukriteerit

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Apply
fi: Käytä

en: Sort
fi: Järjestä

en: Use pager
fi: Käytä sivutusta

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -
