Simple Views Field (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Title
he: כותרת

en: more
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: Display
he: תצוגה

en: Titles
he: כותרות

en: term
he: סיווג

en: All
he: הכל

en: Vocabulary
he: מילון

en: Term
he: סיווג

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Desc
he: יורד

en: group
he: קבוצה

en: Table
he: טבלה

en: Filters
he: מסננים

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Sort by
he: מיון לפי

en: in
he: ב

en: Sort criteria
he: קריטריונים למיון

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Apply
he: החל

en: Sort
he: מיון

en: Use pager
he: שימוש בדפדוף

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
