Simple Views Field (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: more
hr: više

en: Reset
hr: Poništi

en: Display
hr: Prikaz

en: term
hr: pojam

en: All
hr: Svi

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Term
hr: Pojam

en: Sort order
hr: Redoslijed

en: Desc
hr: Silazno

en: Table
hr: Tablica

en: Filters
hr: Prečistači

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: in
hr: u

en: Teasers
hr: Sažeci

en: Sort criteria
hr: Kriterij razvrstavanja

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
