Simple Views Field (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: more
hy: ավելի

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
