Simple Views Field (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Display
mn: Харуулах

en: All
mn: Бүгд

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Table
mn: Хүснэгт
