Simple Views Field (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: more
ne: धेरै

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: All
ne: सबै

en: Table
ne: तालिका
