Simple Views Field (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Title
nl: Titel

en: more
nl: meer

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Display
nl: Weergeven

en: Titles
nl: Titels

en: All
nl: Alle

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Sort order
nl: Sorteervolgorde

en: Desc
nl: Aflopend

en: group
nl: groep

en: Table
nl: Tabel

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Sort criteria
nl: Sorteercriteria

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Apply
nl: Toepassen

en: Sort
nl: Sorteren

en: Use pager
nl: Paginering gebruiken

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
