Simple Views Field (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Title
oc: Títol

en: more
oc: mai

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Display
oc: Afichatge

en: Titles
oc: Títols

en: term
oc: tèrme

en: All
oc: Tot

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Term
oc: Tèrme

en: Sort order
oc: Òrdre de triada

en: Table
oc: Tablèu

en: Filters
oc: Filtres

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Sort by
oc: Triar per

en: in
oc: dins

en: Sort criteria
oc: Critèris de triada

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Apply
oc: Aplicar

en: Use pager
oc: Utilizar la paginacion

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
